Keelekümblus

Prindi

 

Programmides osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine telefonil 6442 132 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Pilet 3 € lapse / õpilase kohta (v.a Koolilõpp "Kevades" ja muuseumitunnid levimuusika näitusel)
  • Iga 7 lapse kohta üks saatja tasuta.
  • Grupi suurus vähemalt 10 õpilast.

Broneerides ühele grupile või klassile ühe õppeaasta jooksul korraga kolm erinevat programmi, on iga programmi maksumus lapsele 2,50€ (v.a. Koolilõpp "Kevades" ja muuseumitunnid levimuusika näitusel).

Septembris 2018 aset leidvatele programmidele kehtib soodushind 2,50 € lapse kohta (v.a muuseumitunnid levimuusika näitusel).

 

UUS! Muuseumitunnid keelekümblusklassidele

Igal pillil oma lugu – rahvapillide tutvustus

Saame tuttavaks eesti rahvapillidega. Millal ja miks neid mängiti? Millest neid on valmistatud? Kuulame nende kõla ja proovime mõnest pillist ka ise hääle kätte saada.

Toimumiskoht: Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum

Sihtgrupp: 3.-6. klassid; kestus: 60 minutit; hind: 3,00 €

 

 

 

Lood ja laulud – Eesti kultuuriloo ja laulupidude tutvustus

Miks kutsutakse eestlasi „laulurahvaks“? Millal, kus ja kuidas esimest korda laulupidu peeti? Kes on Laulutaat? Miks on koolides läbi aegade laulmist õpetatud? Kes kirjutas esimese eestikeelse näidendi? Millist näidendit on Eestis kõige rohkem mängitud? Kes on kõige kuulsam eestlane maailmas?

Toimumiskoht: Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum

Sihtgrupp: 7.- 9. klassid; kestus: 60 minutit; hind: 3 €